Opinie o Nas
Szukaj
Menu Menu
Konto Konto
logo sklepu mediatargi
Ulubione Ulubione
0
Koszyk
0
Koszyk
Szukaj
Menu Menu
Kontakt Kontakt
Koszyk Koszyk
0
Ulubione Ulubione
0
Konto Konto
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V LI-LO MAKPAC
Ocena: Brak
Numer Katalogowy: M DGA504ZJ Kod EAN: 088381683951 ID: 30376
• Dostępny
Stan magazynowy: 32 szt.

Cena za szt.

883,08 PLN
Ilość
Dodano do koszyka
Produkt niedostępny w tej liczbie. Dostępna ilość:
Czas wysyłki: 2 dni
Dostawy: od 13,99 PLN
Zapytaj o produkt
Drukuj
Opis produktu
Opinie

Opis produktu


Dane techniczne:

Średnica tarczy: 125 mm
Napięcie akumulatora: 18 V
Typ akumulatora: Li-Ion
Max prędkość obrotowa: 8500 rpm
Silnik bezszczotkowy: tak
Mocowanie osprzętu: M14
Opakowanie: walizka systemowa
Wymiary (długość całkowita) 362 mm
Masa: 2,5 kg


Lekka i poręczna szlifierka kątowa do tarcz o średnicy 125 mm
Wąska obudowa silnika pozwala na wygodny i bezpieczny chwyt szlifierki
BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego
Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć
Funkcja anty-restart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem po zamontowaniu akumulatora
Automatyczna kontrola prędkości obrotowej w zależności od rodzaju wykonywanej pracy
Nie współpracuje z akumulatorem BL1815

Osłona tarczy szlifierskiej 125mm123145-8
Uchwyt boczny 158237-4
Kołnierz mocujący 224415-9
Nakrętka kołnierza 224554-5
Klucz do nakrętki kontrującej 782423-1
Walizka sytemowa MACPAC TYP 3821551-8
Wkłąd do walizki MAKPAC 838175-3
Tarcza do szlifowania zgrubnego A-80656
**
Bez akumulatora i ładowarki

Opinie

Napisz opinię

Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Powiązane produkty

SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM BLDC 18V 0*AH MAKPAC
1 020,49 PLN

SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM BLDC 18V 0*AH MAKPAC

• Dostępny
Dodano do koszyka
Dodano do ulubionych
Usunięto z ulubionych
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM BLDC 18V 2*5.0AH MAKPA
1 753,09 PLN

SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM BLDC 18V 2*5.0AH MAKPA

• Dostępny
Dodano do koszyka
Dodano do ulubionych
Usunięto z ulubionych
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM GWS 18V-15 C 0*AH
1 468,61 PLN

SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM GWS 18V-15 C 0*AH

• Dostępny
Dodano do koszyka
Dodano do ulubionych
Usunięto z ulubionych
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 40V XGT 2*4.0AH MAKPAC
3 591,01 PLN

SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 40V XGT 2*4.0AH MAKPAC

• Dostępny
Dodano do koszyka
Dodano do ulubionych
Usunięto z ulubionych
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM BLDC 18V LI-ION AWS
1 425,93 PLN

SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM BLDC 18V LI-ION AWS

• Dostępny
Dodano do koszyka
Dodano do ulubionych
Usunięto z ulubionych
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM BLDC 18V 2*5.0AH AWS
2 137,12 PLN

SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM BLDC 18V 2*5.0AH AWS

• Dostępny
Dodano do koszyka
Dodano do ulubionych
Usunięto z ulubionych
SZLIFIERKA KĄTOWA TRZPIENIOWA AKUMULATOROWA M12 FD 12V 0*0AH
917,92 PLN

SZLIFIERKA KĄTOWA TRZPIENIOWA AKUMULATOROWA M12 FD 12V 0*0AH

• Dostępny
Dodano do koszyka
Dodano do ulubionych
Usunięto z ulubionych
SZLIFIERKA KĄTOWA 125MM M18 FSAG125X-0X
1 164,66 PLN

SZLIFIERKA KĄTOWA 125MM M18 FSAG125X-0X

• Dostępny
Dodano do koszyka
Dodano do ulubionych
Usunięto z ulubionych
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125 MM FLEXVOLT 54 V 2*9.0AH
2 890,99 PLN

SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125 MM FLEXVOLT 54 V 2*9.0AH

• Dostępny
Dodano do koszyka
Dodano do ulubionych
Usunięto z ulubionych
SZLIFIERKA KĄTOWA R18AG-140S
801,81 PLN

SZLIFIERKA KĄTOWA R18AG-140S

• Dostępny
Dodano do koszyka
Dodano do ulubionych
Usunięto z ulubionych
Zapytaj o produkt
Dodaj opinię
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V LI-LO MAKPAC
Twoja ocena:
Powiadom o dostępności
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl