Opinie o Nas
Szukaj
Menu Menu
Konto Konto
logo sklepu mediatargi
Ulubione Ulubione
0
Koszyk
0
Koszyk
Szukaj
Menu Menu
Kontakt Kontakt
Koszyk Koszyk
0
Ulubione Ulubione
0
Konto Konto
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-LO MAKPAC
Ocena: Brak
Numer Katalogowy: M DGA506ZJ Kod EAN: 088381814355 ID: 33451
• Dostępny
Stan magazynowy: 86 szt.

Cena za szt.

899,67 PLN
Ilość
Dodano do koszyka
Produkt niedostępny w tej liczbie. Dostępna ilość:
Czas wysyłki: 24 Godziny
Dostawy: od 13,99 PLN
Zapytaj o produkt
Drukuj
Opis produktu
Opinie

Opis produktu


Dane techniczne:

Typ zasilania: akumulatorowe
Średnica tarczy: 125 mm
Napięcie akumulatora: 18 V
Typ akumulatora: Li-Ion
Max prędkość obrotowa: 8500 rpm
Silnik bezszczotkowy: tak
Mocowanie osprzętu: M14
Opakowanie: walizka systemowa
Masa: 2,6 kg


BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego
Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć
Funkcja anty-restart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem po zamontowaniu akumulatora
Automatyczna kontrola prędkości obrotowej w zależności od rodzaju wykonywanej pracy
Posiada funkcję anti-kickback oraz hamulec elektryczny
Lekka i poręczna szlifierka kątowa do tarcz o średnicy 125 mm
Wąska obudowa silnika pozwala na wygodny i bezpieczny chwyt szlifierki
Nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah)


Osłona tarczy szlifierskiej 125mm123145-8
Uchwyt boczny 158237-4
Kołnierz mocujacy 224415-9
Nakretka kołnierza 224554-5
Klucz do nakrętki kontrującej 782423-1
Walizka systemowa MAKPAC TYP 3821551-8
Wkład do walizki MAKPAC 838175-3
Tarcza do szlifowania zgrubnego A-80656

**
Bez akumulatorów i ładowarki

Opinie

Napisz opinię

Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Powiązane produkty

SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 2*5.0AH LI-LO
1 980,66 PLN

SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 2*5.0AH LI-LO

• Dostępny
Dodano do koszyka
Dodano do ulubionych
Usunięto z ulubionych
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125 MM XR 2*5,0AH
1 681,97 PLN

SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125 MM XR 2*5,0AH

• Dostępny
Dodano do koszyka
Dodano do ulubionych
Usunięto z ulubionych
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM BLDC 18V LI-LO MAKPAC
1 084,57 PLN

SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM BLDC 18V LI-LO MAKPAC

• Dostępny
Dodano do koszyka
Dodano do ulubionych
Usunięto z ulubionych
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 230MM 2*18V 2*5.0AH
2 535,39 PLN

SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 230MM 2*18V 2*5.0AH

• Dostępny
Dodano do koszyka
Dodano do ulubionych
Usunięto z ulubionych
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 230MM 2*18V 0*AH
1 255,26 PLN

SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 230MM 2*18V 0*AH

• Dostępny
Dodano do koszyka
Dodano do ulubionych
Usunięto z ulubionych
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA GWS 18V-10 125 2*5.0AH L-BOX
1 809,98 PLN

SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA GWS 18V-10 125 2*5.0AH L-BOX

• Dostępny
Dodano do koszyka
Dodano do ulubionych
Usunięto z ulubionych
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM GWS 18V-15 C 0*AH
1 468,61 PLN

SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM GWS 18V-15 C 0*AH

• Dostępny
Dodano do koszyka
Dodano do ulubionych
Usunięto z ulubionych
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM BLDC 18V 2*5.0AH AWS
2 137,12 PLN

SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM BLDC 18V 2*5.0AH AWS

• Dostępny
Dodano do koszyka
Dodano do ulubionych
Usunięto z ulubionych
AKUMULATOROWA SZLIFIERKO-POLERKA 75MM 18V 2*5.0AH
2 137,12 PLN

AKUMULATOROWA SZLIFIERKO-POLERKA 75MM 18V 2*5.0AH

• Dostępny
Dodano do koszyka
Dodano do ulubionych
Usunięto z ulubionych
SZLIFIERKA KĄTOWA AKU. GWS18V-15SC 2X8.0AH+GAL+GCY L-B
3 360,37 PLN

SZLIFIERKA KĄTOWA AKU. GWS18V-15SC 2X8.0AH+GAL+GCY L-B

• Dostępny
Dodano do koszyka
Dodano do ulubionych
Usunięto z ulubionych
Zapytaj o produkt
Dodaj opinię
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-LO MAKPAC
Twoja ocena:
Powiadom o dostępności
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl